Hangulatos zöldövezeti lakás a Wass Albert térnél
Hozzáadás a kedvencekhezÁttekintés
| Referencia kód: | ZIC06230615 |
|---|---|
| Ár: | 200 000 Ft |
| Ajánlat: | kiadó |
| Típus: | lakás - tégla |
| Elhelyezkedés: | Nagyzugló |
| Alapterület: | 50 m2 |
| Állapot: | jó állapotú |
| Szobák: | 2 |
| Fűtés: | gáz-cirkó |
| Komfort: | összkomfortos |
| Emelet: | félemelet |
| Épület szintjei: | 3 |
| Építés éve: | ~1955 |
| Parkolás: | utcán-közterületen |
| Kilátás: | kertre néző |
| Cím: | Wass Albert tér |
Zugló zöldövezeti ám mégis frekventált részén található ez a remek adottságokkal rendelkező lakás.
A környék nyugodt, a házat minden irányból szép parkok ölelik körbe.
Az ablakok kelet és dél-nyugati irányba néznek, minden oldalról a környező fákra nyílik kilátás. A lakás egész nap világos, napsütötte és csendes!
Az enteriőr jó állapotú, de nem vadonatúj. Hőszigetelt nyílászárók, korszerű cirkó kazán, tömörfa parketta.
A lakás bútorozatlan (kivétel a konyha), így saját ízlésednek megfelelően rendezheted be. A konyha tartozéka jelenleg sütő-főzőlap és hűtő, mosógép ha szükséges megoldható.
Az alaprajz ideális, a két szoba, a konyha és a fürdőszoba is külön nyílnak a tágas előszobából.
A rezsi költségek pedig kimondottan alacsonyak, kktg 15.145.- a gáz átalány egy évre levetítve 8.500.-/hó.
Szerződéskötéskor a szokásos 1 havi bérleti díj és két havi kaució fizetendő.
A környék amellett, hogy csendes és nyugodt egyben frekventált is. Több BKV járat elérhető (80 troli, 130 busz vagy Pillangó utcai metró), de iskola, óvoda és aranyos játszótér is a közvetlen közelben található. Valamint a BGF egy karnyújtásra..
Zugló ezen kiemelt részén ritka lehetőség lakáshoz jutni, ezek rekord gyorsasággal kiadásra kerülnek.
Ne szalaszd el a lehetőséget!


















